Contact
  • Korv on tühi
Lae alla Tuhi
lahendused

Hotellid

Eksklusiivne disain, hügieen ja suur hüdrauliline jõudlus

Moodsad hotellid paljude restoranide ja vannitubadega sama katuse all kuuluvad kuivendamise seisukohast kõige intensiivsemate ehituskomplekside hulka.

 

Turvaline ja hügieeniline töökeskkond köögis

Professionaalses köögis on oluline kiiresti ja turvaliselt ära juhtida suured kogused heitvett. Samal ajal tuleb täita rasva, õli ja toidujäätmete eraldamise suhtes kehtivaid seadusi ja nõudeid. Kanalisatsioonisüsteem peab sobituma põrandakattematerjaliga, aitama luua sujuva töövoo ning ohutu töökeskkonna köögi- ja nõudepesupersonalile.

ACO TR-sarja põrandarenne kasutatakse tavaliselt siis, kui on vaja käidelda suuri, sageli kööki paigaldatud tehnilistest seadmetest mööda voolavaid veekoguseid. ACO TB- ja FB-sarja trappe kasutatakse seevastu enamasti siis, kui esineb üksnes puhta vee pritsmeid ja puhast heitvett.

Reovee käitlemine

Kanalisatsioonivee käitlemisel tuleb kanalisatsiooni kaitsta ummistumise eest, seepärast ühendatakse põrandaäravoolukanaliga rasvapüüdur MIRI. On olemas nii siseruumidesse kui ka pinnasesse paigaldatavad püüdurid.

Eksklusiivne disain ja mugavus külalistele

Seadmete valikul kõrgema klassi hotellide vannitubade, basseinide ja spaade jaoks käivad disain ja mugavus käsikäes, et külalistele saaks osaks külalislahke ja lõdvestav keskkond. 

ACO Shower Drain on auhinnatud sortiment roostevabasid renne ja võresid vee astmeteta ärajuhtimiseks - siin on funktsionaalsus ühitatud erilise disainiga. Duširenne iseloomustavad puhtad jooned ja materjali kvaliteetsus. Rennid võib varustada ka valgusefektidega, mis muudavad duširuumi eriti omanäoliseks.

Kõrgeima klassi sissepääsulahendused

Suured klaasfassaadid ja esiletõstetud sissepääsud on sageli hotellihoonetele iseloomulikud. Tulenevalt järjest sademeterohkemast kliimast ja sellest tingituna kasvavast veevoolust fassaadidel on vaja vihmavesi kiiresti kokku koguda, et vältida lompide teket sissepääsude juures.

ACO Multiline on sortiment kanalkuivenduslahendusi, millel on suur hüdrauliline jõudlus, elegantne kujundus ning mis pakuvad palju võimalusi eripäraselt kujundatud võredeks ja valgusefektideks.