Contact
  • Korv on tühi
Lae alla Tuhi
lahendused

Parklad

Suured pinnad - tihe liiklus - õli sisaldav vihmavesi

Avalikes parklates, mis asuvad ostukeskuste, lennuväljade, spordiväljakute või meelelahutusparkide läheduses või muudes taolistes kohtades, liiklevad tihedalt mitmesuguse massiga sõidukid. Need omakorda koormavad tugevalt pinnasesse paigaldatud kuivendussüsteemi.

Niisugused tingimused esitavad kuivendamise tõhususele suuri nõudeid. Süsteem peab olema õigesti paigaldatud ja selles on oluline kasutada kvaliteettooteid, mis on konstrueeritud taluma suuri koormusi paljude aastate kestel.

ACO pakub kompleksseid kuivendus- ja puhastussüsteeme parklate ning parkimismajade jaoks.

Suurte pindade kuivendamine

Polümeerbetoonist kanalkuivendussüsteem ACO Powerdrain omab tänu erakordsele materjalide kooslusele ja spetsiaalsele V-kujulisele konstruktsioonile püsivust ja vastupidavust, mis on nõutav seda tüüpi paigaldiste puhul.

Paindlik lukustussüsteem Powerlock ja integreeritud helisummutus pakuvad kaitset liiklusmüra eest, mida põhjustavad maapinnas asuvat renni ületavad sõidukit, vähendades ühtlasi võre ja paigaldise muude osade kulumist. 

Reoveepuhastus

Standardi EN 858 kohaselt tuleb parkimisplatside liigvesi puhastada kahjulikest ainetest, näiteks õlist ja bensiinist, enne kui see pinnasesse infiltreeritakse ja põhjavette juhitakse.

ACO pakub laia valikut rangetele puhastusnõuetele vastavaid õlipüüdureid, mis on spetsiaalselt välja töötatud liigvee käitlemiseks.

Tootesari ACO Oleopator sobib ideaalselt kanalkuivendussüsteemide ühendamiseks nõrutusrajatistega ja komplekssete lahenduste loomiseks.

ACO BOX 3 parklate jaoks

ACO Oleopator - pinnas

 

Sademevete pidurdamine ja infiltratsioon

Selleks et kuivendada suuri asfalteeritud pindu, kus esineb tugevate sademete risk, on soovitatav paigaldada ACO StormBrixx, mis suudab liigveega kiiresti ja tõhusalt toime tulla ning kanalisatsioonisüsteemi ülekoormamise ohtu vähendada.

ACO StormBrixx on revolutsiooniline uudis, mille erakordne paljude õõnsustega konstruktsioon tagab suurte sademekoguste kogumise, akumuleerimise ja järkjärgulise nõrutamise.