Contact
  • Korv on tühi
Lae alla Tuhi
nõuanded

Sademee kogumine

KOKKUVÕTE X

Pinnakuivendus on vajalik selleks, et:

  • vältide vee kogunemist ning vähendada lompide teket
  • vältida libisemisest põhjustatud õnnetusi
  • muuta kõnniteed ohutumaks ja vastupidavamaks
  • kaitsta vara üleujutuste eest
  • muuta liiklustingimused mugavamaks
  • anda sillutatud aladele kvaliteetne ja esteetiline vorm
Kanalkuivendus X
KAS TEATE, ET… X

ACO on maailma tipptasemel ettevõte pinnasekuivendussüsteemide alal.

Me pakume renne ja trappe, millel on terve rida eeliseid nii esteetilise kujunduse ja hüdraulilise jõudluse kui ka lihtsa paigaldamise ja hoolduse seisukohast..

Säästlikkus ja kasutusiga on töövõtjatele, inseneridele ja arhitektidele kanalkuivendussüsteemidega töötamisel tähtsad omadused, kuid nüüdisajal keskendutakse ka muudele väärtustele.

Maapinna kujundamise võimalused eesmärgiga luua inimestele nägusaid ja põnevaid muljeid on kuivendussüsteemide puhul oluliselt laienenud. Pinnasekuivendus on muutunud arhitektuuri osaks.

Kliimamuutused on põhjustanud sademevoogude suurenemist. Arhitektid, insenerid ja ehitusmaterjalide tarnijad peavad leidma lahendusi, mis juhivad nii avalikes kui ka privaatsetes keskkondades vihmavett paremini ära, toimides kiirelt ja kindlalt. Samas tuleb silmas pidada nende süsteemide rajamiskulusid.

billede1.jpg

Trassile paigaldatud kogumiskaevudega kanalkuivendussüsteem pakub väga head äravoolujõudlust ja vähendab seisvate veekogumite tekke ohtu.

Sel juhul tuleb ka torusid maa alla paigaldada minimaalselt.

Meie ACOs usume, et  kõige arukam on kombineerida tavapäraseid kuivendussüsteeme kanalkuivendusega, et eraldada tavalist kanalisatsioonivett vihmaveest ning nii hoida ära ulatuslike kahjude põhjustamine taristule, ehitistele ja loodusele.

billede2.jpg

Lihtne lahendus - lihtne paigaldamine
Kanalkuivendus kasutab lihtsal viisil ära raskusjõu, pinnale antakse kallak renni suunas. Süsteemi on lihtne kohandada kõnniteedega ja see avab suurel hulgal kujunduslikke lahendusi.

Tänu väikesele sügavusele on süsteeme lihtne paigaldada, kaevamist ja pinnase äravedu on vähem. Minimaalne arv ühendusi olemasolevate paigaldistega säästab samuti kulutusi.

Lihtne hooldamine
Kanalisatsioonisüsteemi satub sageli rämpsu ja prahti. Sügaval maa all paiknevate süsteemide puhastamine on keeruline ja kulukas. Kanalkuivendussüsteeme on lihtne puhastada otse tänava tasapinnalt.

Kas soovite kanalkuivendusest rohkem teada? Võtke ühendust meie müüjatega.