Contact
  • Korv on tühi
Lae alla Tuhi
Uudised

Uudised

Ajakirjandus X

Kui olete ajakirjanik ja soovite esitada küsimusi või saada rohkem teavet ACO Nordicu, meie toodete või kuivendamise kohta sees ja väljas, aitame teid meeleldi.

Palun võtke ühendust:
+372 688 9439

 

Meil on kaks uut kataloogi - vannitoaäravoolude kataloogi leiate SIIT ja erakasutuseks mõeldud Self® seeria toodetega saate tuvuda SIIN või klikkides allolevatele piltidele.

ACO hoolitseb Teie isikuandmete kaitsmise eest! 

Me kaitseme oma klientide ja veebilehe külastajate privaatsust ja oleme välja töötanud oma sisemised protseduurid, protsessid ning dokumendid uue 25. mail 2018. aastal jõustunud Euroopa andmekaitseseaduse (GDPR) käitlemisel.

Loe GDPR-i kohta lähemalt siit.

 

Ilmus uus ACO ShowerDrain duširennide kataloog. Tootevalikusse lisandus:

1.ShowerDrain W – minimalistliku disainiga duširenn mis tekitab illusiooni, et vesi voolab seina sisse.

2.ShowerDrain E+ – uus ja täiustatud ShowerDrain E millele on tehases paigaldatud hüdroisolatsioonimembraan.

3.Vannitoatrapp MG – plastiktrapp roostevabast terasest raami ja restiga millele on tehases paigaldatudäärik hüdroisolatsiooni membraani kinnitamiseks.

4.Uued restid! - ShowerDrain M, E ja E+ rennidele on nüüd saadaval 3 uut roostevabast terasest disainkatteresti – Piano, Linear ja Signature. Viimasele on võimalik lisada individuaalne kiri või tekst.

Saadaval uus PLASTMO koduleht ja kalkulaator!

Meil on hea meel teatada, et valminud on uus PLASTMO veebileht ning samuti on meie klientidel nüüd ligipääs arvutusprogrammile, kus on võimalik lühikese ajaga arvestada kokku oma katuse jaoks vajaminevate vihmaveesüsteemi toodete nimekiri.

Valminud kalkulatsiooni alusel saate küsida meilt pakkumist.

Loodame, et see mugav tööriist teeb PLASTMO toodete soetamise lihtsamaks ja kasvatab toote populaarsust.

Meil on kaks uut kataloogi - vannitoaäravoolude kataloogi leiate SIIT ja erakasutuseks mõeldud Self® seeria toodetega saate tuvuda SIIN või klikkides allolevatele piltidele.

Tutvustame Teile ACO uudistoodet - tihendiga polümeerbetoonist renn-kanal.

Oleme valmis saanud meie uue ja Self® seeria tootekataloogi, kust leiab praktilisi ja stiilseid lahendusi majja, õue ja aeda.

Oleme valmis saanud meie uue ja täiustatud duširennide ja -trappide tootekataloogi, kust leiate nii uusi ideid kui ka tooteid.

ACO on võitnud palju projekte ning tarninud kuivendussüsteeme paljudele Londoni olümpiamängude ehitistele, areenidele ja spordirajatistele. 

ACO uus disain vannitoas - Showerchannel S-line duširenn.

 

Alates 01.01.2015 muutub meie kontori aadress. Asume uuel aadressil Akadeemia tee 39 - 2 korrus, Tallinn. Oleme avatud E-R 8.30 - 16.30.