Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO DrinkCooler joogijahuti


ACO DrinkCooler joogijahuti võimaldab nautida jahedaid jooke looduses sõltumata toiteallikast. DrinkCooler on kompaktne, kuid ulatub 100 cm sügavusele, seega kasutab see maapinna loomulikku jahedust (3-9ºC). Korraga saab külmutada 9 purki mahuga 0,33 l või 5 purki mahuga 0,5 l. See pole mitte ainult praktiline, vaid ka energiasäästlik viis jookide jahutamiseks.

Alates iidsetest aegadest on inimesed hoidnud toitu maa all, et hoida seda värskena ja jahedana. Maa isoleerib päikese soojust ja maa-alune vesi jahutab seda, mistõttu püsib maapinna temperatuur madal ka suvel. ACO DrinkCooleri joogikülmik põhineb sellel põhimõttel ja jahutab joogid temperatuurini 3-9ºC.

ACO DrinkCooleri külmiku saab hõlpsasti paigaldada kõikjale. Pärast umbes 1 m sügavuse ja 9 cm läbimõõduga augu puurimist maasse sisestatakse DrinkCooleri toru sellesse ja joogihoidja. Joogihoidja täidetakse joogipurkidega ülevalt.

Toote eelised:

  • Mahutavus: 9 purki 0,33 l või 5 purki 0,5 l
  • Toiteallikat pole vaja
  • Lihtne paigaldada
  • Kompaktne (läbimõõt 9 cm)