Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO Self® kruusarest Eco


Kruusareste kasutatakse kruusaga kaetavate välipindade stabiliseerimiseks samal ajal kui pinnast ja keatendit liigselt ei tihendata. ACO kruusarest ECO ökoloogiline ehk keskkonnasõbralik välitingimustes kasutatav tugevdussüsteem, mida ühelt poolt kasutatakse kruusa stabiliseerimiseks ja killustikku kasutamiseks keskkonnasõbralikul ja visuaalselt atraktiivsel viisil ning teisest küljest võimaldab vihmavee loomulikul teel otse pinnasesse imbuda.

Korralikult paigaldatuna tekib tõkestamata, stabiilne ja 100% vett läbilaskev pind, millel saab kõndida ja autoga üle sõita. See hoiab ära vee kogunemise pinnale lompideks, ning ei teki ka vajumisi. Mattide meekärje moodi struktuur hoiab kruusa kinni ja kindlalt paigal, kui näiteks jalakäijad, jalgratturid või autod liiguvad üle kaetud pinna. Mistahes liiki vajumisjäljed on välditud ja ka kruusa on vaja vähem, võrreldes lahtiste kividega. Saate luua individuaalse isikupärase disaini oma kinnistul, kasutades peent killustikku ja/või dekoratiivkruusa.

Integreeritud 100% vett läbilaskev geotekstiil (polüpropüleenist) on rebenematu ja meekärjena kujundatud võrguga ühendatud. See tähendab, et kruus ei saa vajuda aluspinnasesse. Lisaks sellele ei saa umbrohi juurduda läbi geotekstiili.

Meekärje struktuur on valmistatud 100% ringlussevõetud materjalist - polüpropüleenist (tarbimisjärgne ringlussevõetud plastik) ja kogu tootele on omistatud "Blue Angell" tiitel aastal 2021.

ACO gravel grid eco on toodetud Saksamaal, kasutades patenteeritud survevalu protsessi.Toote kasutamiseks ja rakendamiseks on vaja lähtuda kohalikest õigusaktid ja vastavatest normidest.