Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO Multiline Seal in


ACO Multiline Seal in renn-kanal on ainulaadne. Renni korpus on polümeerbetoonist ja disainitud vastamaks kuni E600 koormusklassile. V-kujuline ristlõige parandab voolukiirust.

Polümeerbetoon on inertne, täielikult taaskasutatav ja erinevalt betoonist vett mitte imav. Seetõttu on polümeerbetoonist rennide kasutusvõimalus laiem ning kasulik tööiga pikem.

Lisaks on polümeerbetooni pind peaaaegu ideaalselt sile, mis annab rennidele parema isepuhastumisvõime. Seetõttu vajab ACO Multiline Seal in renn seetõttu vähem puhastamist ja hooldust.

Tehases eelpaigaldatud integreeritud EPDM-tihend, tagab täieliku lekkekindluse paigaldamise hetkest ning ühendused ei vaja eraldi tihendamist ehitusobjektil. ACO Multiline süsteem, mis vastab standardi EN 1433 nõuetele, kuuluvad vajalikud ühendusdetailid, liivapüüdurid ning erineva disainiga ning materjalist katterestid. Erinevad restid võimaldavad arhitektidel anda aia- ja linnaruumi kujundamisel ning maastikuaritektuuri projektidele erilise aktsendi.

Oluline on ACO rennide puhul mugav ja töökindel restide kinnitusviis. ACO Drainlock® – patenteeritud poltimist mittevajav restikinnitussüsteem võimaldab reste kiiresti renni korpuselt eemaldada. Vastupidavast polüpropüleenist elastsed kinnitused tagavad samas selle, et rest kinnitub korralikult, ei kolksu ning puudub oht korrosioonikahjustusteks.

EPDM-tihend ühendab kaks renni korpust nii, et need on veekindlad. Selle tehnoloogia on muutnud võimalikuks patenteeritud kaheosaline tootmisprotsess.

Paigaldamine on lihtne tänu push-fit süsteemile, järgmine rennielement lükatakse sisse oma pesase ülevalt alla. See ühendusviis on end hästi tõestanud ja töökindel.

Tööde lihtsustamiseks objektil ning parema lekkekindla ühenduse huvides on ka äravooluga rennielementidel ja liivapüüduritel integreeritud kummitihendid.

ACO Multiline Seal in renn-kanal on saadaval nii tsingitud kui roostevabast terasest äärega nelja sisemõõduga - 100mm (V100), 150mm (V150) ja 200mm (V200) ja 300 mm (V300.

Objektidele kus vajalik on minimaalne paigalduskõrgus saab kasutada Multiline Seal in madalaid renne ilma põhjakaldeta.

Keerukamate projektide puhul saab kasutada kaldega renni elemente, mis taas parandavad vee voolukiirust ning suunavad vee pikematel liinidel äravoolude suunas. Võimalik on teha ka voolusuuna muutuseid, ühendada rennide liinid omavahel nurga all, kõik vajalikud detailid on Multiline Seal in rennide süsteemis selle jaoks olemas.

ACO Powerdrain Performance on varustatud malmservaga ning renni koormustaluvus on tugevdatud konstruktsiooni tõttu viidud kuni F900.